Для кого потрібні тендери на консалтинг?

Для кого потрібні тендери на консалтинг?

16.04.2019 0 Автор ws87studio

Сфера консалтингу розвивається надзвичайно швидко. Якщо раніше цим бізнесом могли займатися лише деякі обрані організації, то тепер постійно з’являються спеціалісти, які можуть надавати такі послуги. Такий шалений темп їх розвитку задають перш за все підприємства, які шукають професіоналів у сфері консалтингу для того, щоб підвищити показники свого бізнесу. Ще декілька десятиріч тому, до таких консультантів ставилися дещо підозріло, адже специфіка їх діяльності не дає змогу одразу ж відчути результат. А розум бізнесмена влаштований таким чином, що він має чітко розуміти за що віддає свої гроші. Проте зараз, консалтинг є невід’ємною ланкою розвитку будь-якого бізнесу. Давайте спробуємо перерахувати декілька сфер, де такі спеціалісти найбільш необхідні.

Робота з менеджментом підприємств

Управлінці різного рівня частіш за все мають свою точку зору на вирішення всіх корпоративних питань. Проте дуже часто погляд зі сторони може виявитися надзвичайно корисним. Консалтинг у сфері менеджменту може бути розділений на декілька основних напрямків. По-перше, слід говорити про роботу з підлеглими, адже менеджери керують певною кількістю людей. Робити це треба вміло, а щоб досягти найвищого рівня, доведеться скористатися послугами спеціалістів. По-друге, можна згадати такий важливий вектор їх діяльності, як забезпечення стабільного розвитку підприємства. Це і пошук нових ідей, і більш раціональний погляд на вже існуючі процеси. Консалтинг для менеджерів підприємства є надзвичайно поширеним та користується чималим попитом серед державних підприємств в тому числі.

Робота з певними ланками компанії

Тут ми говоримо про окремі відділи компанії, ефективність яких можна покращити якщо скористатися послугами спеціалістів з консалтингу в певних спеціалізованих питаннях. Це і робота з юридичним відділом компанії, і робота з відділом продажів. Останнім часом надзвичайно популярним є консалтинг у сфері інформаційних технологій. В цьому випадку, для ролі консультанта обирають людину, яка має чималий досвід ефективної роботи в конкретному секторі, що буде максимально корисним для певного відділу компанії.

Якщо державна організація потребує послуг з консалтингу, то вона повинна провести тендер для пошуку виконавця. Зареєструватися на тендері можна через акредитовані майданчики, на кшталт цього tender.uub.com.ua. Таким чином, велика кількість агентств, які працюють у сфері консалтингу, мають можливість знайти клієнта серед державних підприємств. А коли мова йде про державні організації, то слід розуміти, що це може бути і Національний Банк України і Укрнафта і багато інших гігантів, які постійно ставлять нові рекорди на оголошені тендери.

Консалтинг тільки набуває своєї популярності і якщо Ви займаєтеся ним професійно, то рано чи пізно з’явиться бажання шукати замовників серед дійсно великих підприємств. Як відомо, для людей, які працюють у цій сфері, вирішальну роль відіграє портфоліо. Саме воно слугує паспортом консультанта та формує його статус. А якщо у портфоліо консультанта з’являються державні організації то це є безумовним гарантом якості, що викликає довіру у всіх майбутніх клієнтів.

Більш детально з цим питанням можна ознайомитись перейшовши за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-konsaltyng-v-prozorro. Слід зазначити, що консультанти, що взагалі не мають досвіду у цій сфері скоріш за все не зможуть одержати перемогу у тендері. Конкуренція тут досить велика, а настільки великі замовники просто не можуть допустити, щоб консультації проводила людина без досвіду. Отже, слід спочатку сформувати певну клієнтську базу, а вже потім починати будувати плани на рахунок державних організацій.